Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Towarzystwa Mykologicznego 5.12.2020

Szanowni  Państwo, Członkowie Polskiego Towarzystwa Mykologicznego,

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków połączone z wyborami nowych władz naszego Towarzystwa, które odbędzie się dnia 5 grudnia 2020 r. (sobota) w godz. 10 – 15 w trybie zdalnym z wykorzystaniem aplikacji Zoom. Link do spotkania zostanie przesłany mailem. Jeśli ktoś z Państwa go nie otrzymał, prosimy o kontakt. Instrukcja jak korzystać z aplikacji w załączniku [pobierz plik pdf].

Podczas spotkania poza sprawozdaniami z działalności Zarządu, specjalnych Komisji oraz Sekcji będziemy musieli wybrać nowy Zarząd Towarzystwa. Mamy nadzieję, że wśród Państwa są osoby chętne do zaangażowania się w działalność Towarzystwa. W celu usprawnienia przebiegu spotkania prosimy o przesyłanie nazwisk kandydatów na członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej do dnia 20 listopada 2020 na adres mailowy polskietowarzystwomykologiczne@gmail.com.

Prosimy także o uporządkowanie wszelkich spraw członkowskich (szczególnie o uregulowanie zaległych składek członkowskich), żebyśmy podczas spotkania nie mieli problemu z zebraniem niezbędnego kworum.

Program Walnego Zgromadzenia [pobierz plik pdf].

W razie wszelkich pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem,
Magdalena Frąc
Sylwia Różalska
Małgorzata Ruszkiewicz-Michalska
Julia Pawłowska  

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.