Członkowie Polskiego Towarzystwa Mykologicznego

Alfabetyczna lista członków:

  1. Jolanta Adamczyk
  2. Anna Augustyniuk-Kram
  3. Sławomir Bakier
  4. Stanisław Bałazy
  5. Renata Bancerz
  6. Manel Niell Barrachina
  7. Agnieszka Bartkowska
  8. Krzysztof Batko
  9. Marta Bełka (sekcja MOM)
  10. Przemysław Bernat (sekcja MOS)
  11. Anna Biedunkiewicz (sekcja MM)
  12. Nina Bilińska-Wielgus (sekcja BG)
  13. Anna Bochynek
  14. Justyna Bohacz (sekcja MOM)
  15. Anna Bujakiewicz (sekcja GwI)
  16. Piotr Chachuła
  17. Beata Chałupczyńska
  18. Jerzy Chełkowski (sekcja MOM)
  19. Robert Cysewski
  20. Waldemar Czerniawski
  21. Małgorzata Czyżewska
  22. Iwona Dąbrowska
  23. Stephanos Diamandis
  24. Jerzy Długoński (sekcja MOS)
  25. Grażyna Domian (sekcja RiOG)
  26. Martyna Dominiak (sekcja GwI)
  27. Anna Drozdowicz
  28. Grzegorz Dubiel
  29. Mariusz Dyląg
  30. Maria Dynowska (sekcja MM)
  31. Agata Dziedzic
  32. Elżbieta Ejdys (sekcja MM)
  33. Jerzy Falandysz (sekcja MOS)
  34. Aleksandra Felczak (sekcja MOS)
  35. Grzegorz Fiedorowicz (sekcja RiOG)
  36. Antoni Filipowicz
  37. Magdalena Frąc (sekcja MOM i BG)
  38. Stefan Friedrich
  39. Anna Frymark-Szymkowiak
  40. Ewa Furtak
  41. Tomasz Furtak
  42. Agnieszka Gniadek
  43. Michał Gorczak (sekcja GwI)
  44. Aleksandra Góralczyk
  45. Katarzyna Góralska (sekcja MM)
  46. Karolina Górzyńska (sekcja GwI)
  47. Katarzyna Grata (sekcja MOS)
  48. Bartłomiej Grądzki
  49. Łukasz Grewling (sekcja GwI)
  50. Agata Gryta (sekcja BG)
  51. Barbara Grzesiak
  52. Andrzej Grzywacz
  53. Krzysztof Grzywnowicz (sekcja BG)
  54. Beata Gutarowska (sekcja MOS)
  55. Marek Halama
  56. Dorota Hilszczańska
  57. Tomasz Jagielski (sekcja MM)
  58. Agnieszka Jamiołkowska
  59. Tomasz Janicki (sekcja MOS)
  60. Robert Jankowiak
  61. Grzegorz Janusz (sekcja BG)
  62. Agnieszka Jasińska
  63. Anna Jasińska (sekcja MOS)
  64. Magdalena Jaszek (sekcja BG)
  65. Justyna Jaworska
  66. Małgorzata Jędryczka (sekcja MOM, MOS, GwI)
  67. Ewa Jóźwik (sekcja BG)
  68. Joanna Kaczmarek (sekcja MOM)
  69. Izabela Kałucka (sekcja RiOG)
  70. Leszek Karliński (sekcja RiOG)
  71. Barbara Kieliszewska-Rokicka
  72. Justyn Kołek
  73. Kazimierz Kopczyński (sekcja MM)
  74. Teresa Korniłłowicz-Kowalska
  75. Maria Kowalik
  76. Anna Koziróg (sekcja MOS)
  77. Monika Kozłowska
  78. Anna Krasowska (sekcja MM, MOS)
  79. Ewa Król (sekcja MOM)
  80. Mariusz Krupiński (sekcja MOS)
  81. Joanna Kruszewska (sekcja MM)
  82. Paweł Krzyściak (sekcja MM)
  83. Dariusz Kubiak
  84. Katarzyna Kubiak
  85. Barbara Kudławiec (sekcja RiOG)
  86. Anna Kujawa (sekcja RiOG)
  87. Marta Kujawska (sekcja RiOG)
  88. Kamil Kwiecień
  89. Marlena Lembicz (sekcja GwI)
  90. Tomasz Leski (sekcja RiOG)
  91. Karol Lisiecki
  92. Maria Lisiewska (sekcja RiOG) – członek honorowy od 2016
  93. Katarzyna Lisowska (sekcja MOS)
  94. Maria Ławrynowicz (sekcja RiOG)
  95. Łukasz Łuczaj
  96. Natalia Łukaszewska-Skrzypniak (sekcja RiOG)
  97. Janusz Łuszczyński
  98. Beata Łyszkowska
  99. Marta Majewska
  100. Tomasz Majewski – członek honorowy od 2016
  101. Joanna Małagocka (sekcja GwI)
  102. Małgorzata Mańka
  103. Joanna Marcinkowska
  104. Anna Matuszewska
  105. Bogusław Mazurek
  106. Kinga Mazurkiewicz-Zapałowicz
  107. Natalia Michalska
  108. Alina Mikołajczyk (sekcja RiOG)
  109. David Minter
  110. Ewa Mirzwa-Mróz
  111. Piotr Mleczko
  112. Ewa Moliszewska (sekcja MOM, MOS, GwI)
  113. Wiesław Mułenko (sekcja BG)
  114. Anna Muszewska (sekcja MM)
  115. Bożena Muszyńska (sekcja MM)
  116. Małgorzata Nabrdalik (sekcja MOS)
  117. Elżbieta Niedźwiedzka (sekcja MM)
  118. Paulina Niedźwiedzka-Rystwej
  119. Justyna Nykiel (sekcja MOS)
  120. Rafał Ogórek
  121. Jan Oruba
  122. Monika Osińska-Jaroszuk (sekcja BG)
  123. Karolina Oszust (sekcja MOM)
  124. Katarzyna Paraszkiewicz (sekcja MOS)
  125. Elżbieta Patkowska
  126. Anna Pawlik (sekcja BG)
  127. Bolesław Pawlik (sekcja MM)
  128. Julia Pawłowska (sekcja RiOG, GwI)
  129. Piotr Perz
  130. Sebastian Piskorski (sekcja RiOG)
  131. Milena Radzioch (sekcja MOS)
  132. Marcin Pietras (sekcja RiOG)
  133. Jacek Piętka
  134. Sebastian Piłsyk (sekcja MM)
  135. Małgorzata Piotrowska (sekcja MOS)
  136. Sebastian Piskorski (sekcja RiOG)
  137. Jacek Piszczek
  138. Kinga Plewa-Tutaj (sekcja MM)
  139. Ewa Połeć (sekcja MOM)
  140. Elżbieta Popowska-Nowak
  141. Aneta Ptaszyńska (sekcja GwI)
  142. Anna Pukacka
  143. Katarzyna Rajkowska (sekcja MOS)
  144. Aleksandra Rosa-Gruszecka (sekcja RiOG)
  145. Sylwia Różalska (sekcja MOS)
  146. Maria Rudawska (sekcja RiOG)
  147. Marta Ruminowicz (sekcja BG)
  148. Magdalena Rusiecka
  149. Małgorzata Ruszkiewicz-Michalska (sekcja RiOG, GwI)
  150. Katarzyna Sadowska
  151. Agnieszka Salamaga
  152. Marek Selwet
  153. Zbigniew Sierota (sekcja RiOG)
  154. Paulina Siewiera (sekcja MOS)
  155. Marek Siwulski (sekcja MOM)
  156. Magdalena Skóra (sekcja MM)
  157. Mirosława Słaba (sekcja MOS)
  158. Adrian Soboń (sekcja MOS)
  159. Małgorzata Stasińska (sekcja RiOG)
  160. Dawid Stefaniuk (sekcja BG)
  161. Łukasz Stępień (sekcja MOM)
  162. Natalia Stokłosa (sekcja RiOG)
  163. Judyta Strakowska (sekcja MOM)
  164. Ewa Sucharzewska (sekcja MOM)
  165. Jakub Suchodolski (sekcja MM)
  166. Marzena Sujkowska-Rybkowska
  167. Justyna Sulej (sekcja BG)
  168. Katarzyna Sułkowska-Ziaja (sekcja MM)
  169. Beata Sumorok
  170. Anna Szczepańska
  171. Andrzej Szczepkowski
  172. Jarosław Szkodzik (sekcja RiOG)
  173. Hanna Szmidla
  174. Dagmara Anna Szkudlarek
  175. Grażyna Szkuta
  176. Wojciech Szypuła
  177. Magdalena Ślachetka (sekcja GwI)
  178. Dominika Ślusarczyk
  179. Urszula Świderska-Burek (sekcja BG)
  180. Katarzyna Talaga (sekcja MM)
  181. Cezary Tkaczuk
  182. Miłosz Tkaczyk
  183. Piotr Toma
  184. Agnieszka Tomaszewska
  185. Jolanta Trojanowska
  186. Artur Trzebny (sekcja GwI)
  187. Jadwiga Turło (sekcja MM)
  188. Jolanta Tyburska
  189. Zofia Tyszkiewicz
  190. Monika Urbaniak (sekcja MOM)
  191. Wojciech Wakuliński
  192. Mirosław Wantoch-Rekowski
  193. Ewa Węgrzyn (sekcja GwI)
  194. Robin Wilgan (sekcja RiOG)
  195. Mateusz Wilk
  196. Agnieszka Wolna-Maruwka (sekcja MOM)
  197. Marek Wołkowycki
  198. Wanda Woźniak
  199. Natalia Wrońska (sekcja MOS)
  200. Marta Wrzosek(sekcja RiOG, GwI)
  201. Ewa Zalewska (sekcja MOM)
  202. Ewa Zapora
  203. Katarzyna Zawadzka (sekcja MOS)
  204. Adam Zdrodowski
  205. Ryszard Ziętkiewicz
  206. Beata Zimowska
  207. Szymon Zubek
  208. Anna Żółciak

Jeśli są Państwo członkami PTMyk i chcieliby Państwo mieć swoją podstronę w tym dziale, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza [pobierz formularz] na adres mailowy: polskietowarzystwomykologiczne@gmail.com. Wszelkie zmiany, uwagi i aktualizacje podstron należy zgłaszać na ten sam adres email.

Wyjaśnienie skrótów nazw sekcji:
MOM – Micromycetes i ich metabolity
MOS – Micromycetes w ochronie zdrowia, środowiska i w przemyśle
MM – Mykologia medyczna
RiOG – Różnorodność i ochrona grzybów
BG – Biotechnologia grzybów
GwI – Grzyby w interakcjach

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz