Członkowie Polskiego Towarzystwa Mykologicznego

Alfabetyczna lista członków:

  1. Anna Augustyniuk-Kram
  2. Sławomir Bakier
  3. Tomasz Bałabański (sekcja MM)
  4. Stanisław Bałazy
  5. Renata Bancerz
  6. Agnieszka Bartkowska
  7. Marta Bełka (sekcja MOM)
  8. Przemysław Bernat (sekcja MOS)
  9. Anna Biedunkiewicz (sekcja MM)
  10. Nina Bilińska-Wielgus (sekcja BG)
  11. Anna Bochynek
  12. Justyna Bohacz (sekcja MOM)
  13. Anna Bujakiewicz (sekcja GwI)
  14. Piotr Chachuła
  15. Beata Chałupczyńska
  16. Jerzy Chełkowski (sekcja MOM)
  17. Waldemar Czerniawski
  18. Małgorzata Czyżewska
  19. Stephanos Diamandis
  20. Jerzy Długoński (sekcja MOS)
  21. Grażyna Domian (sekcja RiOG)
  22. Martyna Dominiak (sekcja GwI)
  23. Anna Drozdowicz
  24. Grzegorz Dubiel
  25. Mariusz Dyląg (sekcja MM)
  26. Maria Dynowska (sekcja MM)
  27. Elżbieta Ejdys (sekcja MM)
  28. Jerzy Falandysz (sekcja MOS)
  29. Aleksandra Felczak (sekcja MOS)
  30. Grzegorz Fiedorowicz (sekcja RiOG)
  31. Magdalena Frąc (sekcja MOM i BG)
  32. Stefan Friedrich
  33. Anna Frymark-Szymkowiak
  34. Ewa Furtak
  35. Tomasz Furtak
  36. Patrycja Glinka (sekcja MM)
  37. Agnieszka Gniadek (sekcja MM)
  38. Michał Gorczak (sekcja GwI)
  39. Aleksandra Góralczyk
  40. Katarzyna Góralska (sekcja MM)
  41. Karolina Górzyńska (sekcja GwI)
  42. Katarzyna Grata (sekcja MOS)
  43. Łukasz Grewling (sekcja GwI)
  44. Agata Gryta (sekcja BG)
  45. Barbara Grzesiak
  46. Andrzej Grzywacz
  47. Krzysztof Grzywnowicz (sekcja BG)
  48. Beata Gutarowska (sekcja MOS)
  49. Marek Halama
  50. Dorota Hilszczańska
  51. Tomasz Jagielski (sekcja MM)
  52. Agnieszka Jamiołkowska
  53. Robert Jankowiak
  54. Grzegorz Janusz (sekcja BG)
  55. Anna Jasińska (sekcja MOS)
  56. Magdalena Jaszek (sekcja BG)
  57. Justyna Jaworska
  58. Małgorzata Jędryczka (sekcja MOM, MOS, GwI)
  59. Joanna Kaczmarek (sekcja MOM)
  60. Izabela Kałucka (sekcja RiOG)
  61. Leszek Karliński (sekcja RiOG)
  62. Barbara Kieliszewska-Rokicka
  63. Justyn Kołek
  64. Kazimierz Kopczyński (sekcja MM)
  65. Teresa Korniłłowicz-Kowalska
  66. Maria Kowalik
  67. Anna Koziróg (sekcja MOS)
  68. Monika Kozłowska
  69. Anna Krasowska (sekcja MM, MOS)
  70. Ewa Król (sekcja MOM)
  71. Mariusz Krupiński (sekcja MOS)
  72. Joanna Kruszewska (sekcja MM)
  73. Paweł Krzyściak (sekcja MM)
  74. Dariusz Kubiak
  75. Katarzyna Kubiak
  76. Barbara Kudławiec (sekcja RiOG)
  77. Anna Kujawa (sekcja RiOG)
  78. Marta Kujawska (sekcja RiOG)
  79. Kamila Kulesza (sekcja MM)
  80. Marlena Lembicz (sekcja GwI)
  81. Tomasz Leski (sekcja RiOG)
  82. Karol Lisiecki
  83. Maria Lisiewska (sekcja RiOG) – członek honorowy od 2016
  84. Katarzyna Lisowska (sekcja MOS)
  85. Maria Ławrynowicz (sekcja RiOG)
  86. Łukasz Łuczaj
  87. Natalia Łukaszewska-Skrzypniak (sekcja RiOG)
  88. Janusz Łuszczyński
  89. Marta Majewska
  90. Tomasz Majewski – członek honorowy od 2016
  91. Joanna Małagocka (sekcja GwI)
  92. Małgorzata Mańka
  93. Joanna Marcinkowska
  94. Anna Matuszewska
  95. Bogusław Mazurek
  96. Kinga Mazurkiewicz-Zapałowicz
  97. Alina Mikołajczyk (sekcja RiOG)
  98. David Minter
  99. Ewa Mirzwa-Mróz
  100. Piotr Mleczko
  101. Ewa Moliszewska (sekcja MOM, MOS, GwI)
  102. Wiesław Mułenko (sekcja BG)
  103. Anna Muszewska (sekcja MM)
  104. Bożena Muszyńska (sekcja MM)
  105. Małgorzata Nabrdalik (sekcja MOS)
  106. Grażyna Naser
  107. Paulina Niedźwiedzka-Rystwej
  108. Karolina Nowacka (sekcja MM)
  109. Justyna Nykiel (sekcja MOS)
  110. Rafał Ogórek
  111. Michał Onuszko
  112. Jan Oruba (sekcja MM)
  113. Monika Osińska-Jaroszuk (sekcja BG)
  114. Karolina Oszust (sekcja MOM)
  115. Katarzyna Paraszkiewicz (sekcja MOS)
  116. Katarzyna Patejuk
  117. Elżbieta Patkowska
  118. Anna Pawlik (sekcja BG)
  119. Julia Pawłowska (sekcja RiOG, GwI)
  120. Marcin Pietras (sekcja RiOG)
  121. Jacek Piętka
  122. Sebastian Piłsyk (sekcja MM)
  123. Małgorzata Piotrowska (sekcja MOS)
  124. Sebastian Piskorski (sekcja RiOG)
  125. Jacek Piszczek
  126. Kinga Plewa-Tutaj (sekcja MM)
  127. Elżbieta Popowska-Nowak
  128. Aneta Ptaszyńska (sekcja GwI)
  129. Anna Pukacka
  130. Milena Radzioch (sekcja MOS)
  131. Katarzyna Rajkowska (sekcja MOS)
  132. Aleksandra Rosa-Gruszecka (sekcja RiOG)
  133. Sylwia Różalska (sekcja MOS)
  134. Maria Rudawska (sekcja RiOG)
  135. Marta Ruminowicz (sekcja BG)
  136. Małgorzata Ruszkiewicz-Michalska (sekcja RiOG, GwI)
  137. Agnieszka Salamaga
  138. Marek Selwet
  139. Igor Siedlecki
  140. Zbigniew Sierota (sekcja RiOG)
  141. Paulina Stolarek (dd Siewiera) (sekcja MOS)
  142. Marek Siwulski (sekcja MOM)
  143. Magdalena Skóra (sekcja MM)
  144. Mirosława Słaba (sekcja MOS)
  145. Adrian Soboń (sekcja MOS)
  146. Małgorzata Stasińska (sekcja RiOG)
  147. Dawid Stefaniuk (sekcja BG)
  148. Łukasz Stępień (sekcja MOM)
  149. Natalia Stokłosa (sekcja RiOG)
  150. Ewa Sucharzewska (sekcja MOM)
  151. Jakub Suchodolski (sekcja MM)
  152. Justyna Sulej (sekcja BG)
  153. Katarzyna Sułkowska-Ziaja (sekcja MM)
  154. Beata Sumorok
  155. Anna Szczepańska
  156. Andrzej Szczepkowski
  157. Jarosław Szkodzik (sekcja RiOG)
  158. Hanna Szmidla
  159. Grażyna Szkuta
  160. Wojciech Szypuła
  161. Magdalena Ślachetka (sekcja GwI)
  162. Dominika Ślusarczyk
  163. Urszula Świderska-Burek (sekcja BG)
  164. Katarzyna Talaga (sekcja MM)
  165. Cezary Tkaczuk
  166. Miłosz Tkaczyk
  167. Piotr Toma
  168. Artur Trzebny (sekcja GwI)
  169. Jadwiga Turło (sekcja MM)
  170. Zofia Tyszkiewicz
  171. Monika Urbaniak (sekcja MOM)
  172. Wojciech Wakuliński
  173. Mirosław Wantoch-Rekowski
  174. Ewa Węgrzyn (sekcja GwI)
  175. Robin Wilgan (sekcja RiOG)
  176. Mateusz Wilk
  177. Agnieszka Wolna-Maruwka (sekcja MOM)
  178. Marek Wołkowycki
  179. Natalia Wrońska (sekcja MOS)
  180. Marta Wrzosek(sekcja RiOG, GwI)
  181. Ewa Zalewska (sekcja MOM)
  182. Ewa Zapora
  183. Katarzyna Zawadzka (sekcja MOS)
  184. Adam Zdrodowski
  185. Beata Zimowska
  186. Szymon Zubek
  187. Anna Żółciak

ZMARLI:

  1. Bożena Kiziewicz 2016
  2. Beata Łyszkowska 2019

Jeśli są Państwo członkami PTMyk i chcieliby Państwo mieć swoją podstronę w tym dziale, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza [pobierz formularz] na adres mailowy: polskietowarzystwomykologiczne@gmail.com. Wszelkie zmiany, uwagi i aktualizacje podstron należy zgłaszać na ten sam adres email.

Wyjaśnienie skrótów nazw sekcji:
MOM – Micromycetes i ich metabolity
MOS – Micromycetes w ochronie zdrowia, środowiska i w przemyśle
MM – Mykologia medyczna
RiOG – Różnorodność i ochrona grzybów
BG – Biotechnologia grzybów
GwI – Grzyby w interakcjach

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz