Członkowie Polskiego Towarzystwa Mykologicznego

Alfabetyczna lista członków:

  1. Anna Augustyniuk-Kram
  2. Sławomir Bakier
  3. Tomasz Bałabański (sekcja MM)
  4. Stanisław Bałazy – członek honorowy od 2018
  5. Renata Bancerz
  6. Agnieszka Bartkowska
  7. Marta Bełka (sekcja MOM)
  8. Przemysław Bernat (sekcja MOS)
  9. Anna Biedunkiewicz (sekcja MM)
  10. Nina Bilińska-Wielgus (sekcja BG)
  11. Anna Bochynek
  12. Justyna Bohacz (sekcja MOM)
  13. Anna Bujakiewicz (sekcja GwI)
  14. Piotr Chachuła
  15. Beata Chałupczyńska
  16. Jerzy Chełkowski (sekcja MOM)
  17. Robert Cysewski
  18. Paweł Czachura
  19. Klaudia Czarnocka
  20. Waldemar Czerniawski
  21. Małgorzata Czyżewska
  22. Stephanos Diamandis
  23. Jerzy Długoński (sekcja MOS)
  24. Grażyna Domian (sekcja RiOG)
  25. Martyna Dominiak (sekcja GwI)
  26. Anna Drozdowicz
  27. Grzegorz Dubiel
  28. Dagmara Dyczko
  29. Mariusz Dyląg (sekcja MM)
  30. Maria Dynowska (sekcja MM)
  31. Elżbieta Ejdys (sekcja MM)
  32. Jerzy Falandysz (sekcja MOS)
  33. Aleksandra Felczak (sekcja MOS)
  34. Grzegorz Fiedorowicz (sekcja RiOG)
  35. Magdalena Frąc (sekcja MOM i BG)
  36. Stefan Friedrich
  37. Izabela Frydrych
  38. Anna Frymark-Szymkowiak
  39. Ewa Furtak
  40. Tomasz Furtak
  41. Patrycja Glinka (sekcja MM)
  42. Sebastian Gnat
  43. Agnieszka Gniadek (sekcja MM)
  44. Michał Gorczak (sekcja GwI)
  45. Aleksandra Góralczyk
  46. Katarzyna Góralska (sekcja MM)
  47. Katarzyna Górka
  48. Karolina Górzyńska (sekcja GwI)
  49. Katarzyna Grata (sekcja MOS)
  50. Łukasz Grewling (sekcja GwI)
  51. Agata Gryta (sekcja BG)
  52. Barbara Grzesiak
  53. Andrzej Grzywacz
  54. Krzysztof Grzywnowicz (sekcja BG)
  55. Beata Gutarowska (sekcja MOS)
  56. Marek Halama
  57. Dorota Hilszczańska
  58. Tomasz Jagielski (sekcja MM)
  59. Agnieszka Jamiołkowska
  60. Robert Jankowiak
  61. Grzegorz Janusz (sekcja BG)
  62. Agata Jarska
  63. Anna Jasińska (sekcja MOS)
  64. Magdalena Jaszek (sekcja BG)
  65. Justyna Jaworska
  66. Małgorzata Jędryczka (sekcja MOM, MOS, GwI)
  67. Joanna Kaczmarek (sekcja MOM)
  68. Katarzyna Kała
  69. Izabela Kałucka (sekcja RiOG)
  70. Leszek Karliński (sekcja RiOG)
  71. Barbara Kieliszewska-Rokicka
  72. Justyn Kołek
  73. Kazimierz Kopczyński (sekcja MM)
  74. Teresa Korniłłowicz-Kowalska
  75. Maria Kowalik
  76. Anna Koziróg (sekcja MOS)
  77. Monika Kozłowska
  78. Anna Krasowska (sekcja MM, MOS)
  79. Ewa Król (sekcja MOM)
  80. Mariusz Krupiński (sekcja MOS)
  81. Joanna Kruszewska (sekcja MM)
  82. Paweł Krzyściak (sekcja MM)
  83. Dariusz Kubiak
  84. Katarzyna Kubiak
  85. Barbara Kudławiec (sekcja RiOG)
  86. Anna Kujawa (sekcja RiOG)
  87. Marta Kujawska (sekcja RiOG)
  88. Kamila Kulesza (sekcja MM)
  89. Justyna Lalak-Kańczugowska (sekcja MOM)
  90. Marlena Lembicz (sekcja GwI)
  91. Tomasz Leski (sekcja RiOG)
  92. Karol Lisiecki
  93. Maria Lisiewska (sekcja RiOG) – członek honorowy od 2016
  94. Katarzyna Lisowska (sekcja MOS)
  95. Maria Ławrynowicz (sekcja RiOG)
  96. Łukasz Łuczaj
  97. Natalia Łukaszewska-Skrzypniak (sekcja RiOG)
  98. Janusz Łuszczyński
  99. Marta Majewska
  100. Tomasz Majewski – członek honorowy od 2016
  101. Joanna Małagocka (sekcja GwI)
  102. Małgorzata Mańka
  103. Joanna Marcinkowska
  104. Anna Matuszewska
  105. Bogusław Mazurek
  106. Kinga Mazurkiewicz-Zapałowicz
  107. Alina Mikołajczyk (sekcja RiOG)
  108. David Minter
  109. Ewa Mirzwa-Mróz
  110. Piotr Mleczko
  111. Ewa Moliszewska (sekcja MOM, MOS, GwI)
  112. Wiesław Mułenko (sekcja BG)
  113. Anna Muszewska (sekcja MM)
  114. Bożena Muszyńska (sekcja MM)
  115. Małgorzata Nabrdalik (sekcja MOS)
  116. Grażyna Naser
  117. Paulina Niedźwiedzka-Rystwej
  118. Karolina Nowacka (sekcja MM)
  119. Justyna Nykiel (sekcja MOS)
  120. Rafał Ogórek
  121.  Alicja Okrasińska
  122. Michał Onuszko
  123. Jan Oruba (sekcja MM)
  124. Monika Osińska-Jaroszuk (sekcja BG)
  125. Karolina Oszust (sekcja MOM)
  126. Katarzyna Paraszkiewicz (sekcja MOS)
  127. Katarzyna Patejuk
  128. Elżbieta Patkowska
  129. Anna Pawlik (sekcja BG)
  130. Tomasz Pawłowicz
  131. Julia Pawłowska (sekcja RiOG, GwI)
  132. Marcin Pietras (sekcja RiOG)
  133. Jacek Piętka
  134. Sebastian Piłsyk (sekcja MM)
  135. Małgorzata Piotrowska (sekcja MOS)
  136. Marta Piotrowska
  137. Sebastian Piskorski (sekcja RiOG)
  138. Kinga Plewa-Tutaj (sekcja MM)
  139. Elżbieta Popowska-Nowak
  140. Maria Pszonka
  141. Wacław Pszonka
  142. Aneta Ptaszyńska (sekcja GwI)
  143. Anna Pukacka
  144. Milena Radzioch (sekcja MOS)
  145. Katarzyna Rajkowska (sekcja MOS)
  146. Aleksandra Rosa-Gruszecka (sekcja RiOG)
  147. Sylwia Różalska (sekcja MOS)
  148. Maria Rudawska (sekcja RiOG)
  149. Marta Ruminowicz (sekcja BG)
  150. Małgorzata Ruszkiewicz-Michalska (sekcja RiOG, GwI)
  151. Agnieszka Salamaga
  152. Marek Selwet
  153. Igor Siedlecki
  154. Zbigniew Sierota (sekcja RiOG)
  155. Paulina Stolarek (dd Siewiera) (sekcja MOS)
  156. Marek Siwulski (sekcja MOM)
  157. Magdalena Skóra (sekcja MM)
  158. Mirosława Słaba (sekcja MOS)
  159. Adrian Soboń (sekcja MOS)
  160. Agnieszka Sojecka
  161. Małgorzata Stasińska (sekcja RiOG)
  162. Dawid Stefaniuk (sekcja BG)
  163. Łukasz Stępień (sekcja MOM)
  164. Natalia Stokłosa (sekcja RiOG)
  165. Ewa Sucharzewska (sekcja MOM)
  166. Jakub Suchodolski (sekcja MM)
  167. Justyna Sulej (sekcja BG)
  168. Katarzyna Sułkowska-Ziaja (sekcja MM)
  169. Beata Sumorok
  170. Anna Szczepańska
  171. Andrzej Szczepkowski
  172. Jarosław Szkodzik (sekcja RiOG)
  173. Hanna Szmidla
  174. Grażyna Szkuta
  175. Wojciech Szypuła
  176. Magdalena Ślachetka (sekcja GwI)
  177. Dominika Ślusarczyk
  178. Lucyna Śliwa
  179. Urszula Świderska-Burek (sekcja BG)
  180. Katarzyna Talaga (sekcja MM)
  181. Cezary Tkaczuk
  182. Miłosz Tkaczyk
  183. Piotr Toma
  184. Artur Trzebny (sekcja GwI)
  185. Jadwiga Turło (sekcja MM)
  186. Zofia Tyszkiewicz
  187. Monika Urbaniak (sekcja MOM)
  188. Wojciech Wakuliński
  189. Mirosław Wantoch-Rekowski
  190. Ewa Węgrzyn (sekcja GwI)
  191. Robin Wilgan (sekcja RiOG)
  192. Mateusz Wilk
  193. Agnieszka Wolna-Maruwka (sekcja MOM)
  194. Marek Wołkowycki
  195. Natalia Wrońska (sekcja MOS)
  196. Marta Wrzosek(sekcja RiOG, GwI)
  197. Wojciech Wysoczański
  198. Ewa Zalewska (sekcja MOM)
  199. Ewa Zapora
  200. Katarzyna Zawadzka (sekcja MOS)
  201. Adam Zdrodowski
  202. Beata Zimowska
  203. Szymon Zubek

ZMARLI:

  1. Bożena Kiziewicz 2016
  2. Beata Łyszkowska 2019

Jeśli są Państwo członkami PTMyk i chcieliby Państwo mieć swoją podstronę w tym dziale, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza [pobierz formularz] na adres mailowy: polskietowarzystwomykologiczne@gmail.com. Wszelkie zmiany, uwagi i aktualizacje podstron należy zgłaszać na ten sam adres email.

Wyjaśnienie skrótów nazw sekcji:
MOM – Micromycetes i ich metabolity
MOS – Micromycetes w ochronie zdrowia, środowiska i w przemyśle
MM – Mykologia medyczna
RiOG – Różnorodność i ochrona grzybów
BG – Biotechnologia grzybów
GwI – Grzyby w interakcjach

Dodaj komentarz