Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „agroBiotechnology for better future, Fungi and Plants”

W imieniu sztabu konferencyjnego Koła Naukowego Studentów Biotechnologii Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej „Bio-Top”, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej pod tytułem „agroBiotechnology for better future, Fungi and Plants”, której zagadnienia związane są z biotechnologią, agrokulturą, botaniką, ochroną środowiska, jak również z wykorzystaniem mikroorganizmów, w szczególności grzybów w tych i pokrewnych dziedzinach. Wydarzenie odbędzie się 12 marca 2022 roku na platformie ZOOM.
Bierny lub aktywny udział w konferencji – w postaci posteru naukowego lub prezentacji ustnej jest całkowicie bezpłatny. Na konferencji przewidziane jest 5 wykładów wygłoszonych przez zaproszonych naukowców oraz przerwy śniadaniowe i obiadowe. 
Wydarzenie ma na celu wymianę doświadczeń związanych z projektami badawczymi studentów z całego świata. Uczestnicy będą mieli również okazję do wysłuchania wystąpień autorytetów naukowych, w dziedzinie biotechnologii środowiska, mykologii, agrokultury oraz botaniki.  
Dodatkowe informacje o wydarzeniu mogą Państwo znaleźć na stronie naszego Koła: https://www.biotop.pwr.edu.pl/index.php/konferencja/ oraz na fanpage/u: https://www.facebook.com/knsbbiotop/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.